• 596 Przytulanka - projektor SHEEP SCARLET

118.50
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 2
Cena przesyłki: 7
Paczkomat Inpost 7
Dostępność Duża dostępność
Waga 0.5 kg
EAN 5901435412442
Owca Scarlet zostanie najlepszą przyjaciółką maleństwa już od pierwszych dni jego życia. Jest niezwykle miła w dotyku, a jej stonowane, naturalne kolory sprawią, że idealnie wpasuje się do każdego wnętrza. Dzięki wbudowanemu projektorowi roztacza magiczną, wielobarwną aurę pełną gwiazd, pomagając dziecku zasnąć. Ukołysze go także do snu jedną z wielu przyjemnych melodii. Dodatkowo wydaje z siebie wyciszający, biały szum oraz spokojne odgłosy natury. Zabawka pomoże dziecku rozwijać się na kilku poziomach. Wpłynie pozytywnie na jego zmysł wzroku, słuchu i dotyku.
Biały szum jest połączeniem dźwięków z całego spektrum częstotliwości. Dzięki temu jest w stanie maskować inne dźwięki. Odgłosy natury natomiast rozluźniają i pomagają się odprężyć. Odpowiednie tony rezonują z ciałem dziecka, stanowiąc idealne tło do zasypiania. Dzięki maskotce Scarlet dziecko może posłuchać śpiewu ptaków, bicia serca, padającego deszczu oraz fal morskich.
Zabawka z projektorem może spełniać także funkcję lampki nocnej emitującej delikatną poświatę. Miły wygląd owcy Scarlet oraz jej dyskretne dźwięki i jasne kolory pomagają wejść małemu dziecku do krainy snu i zaspokajają jego potrzebę bezpieczeństwa.
Zabawkę można łatwo utrzymać w czystości. Po wyciągnięciu wewnętrznego mechanizmu owcę można prać w pralce. Materiały, z których została wykonana, są bezpieczne dla niemowląt.

Właściwości:
- Rozwija wyobraźnię i stymuluje pracę mózgu
- Zapewnia poczucie bezpieczeństwa
- Spełnia funkcję przytulanki, lampki nocnej, pozytywki
- Emituje biały szum i dźwięki natury
- Jest łatwa do utrzymania w czystości

Dane:
Wymaga użycia trzech baterii AAA (dołączone do zestawu)

Dane techniczne:
- Skład: 100% poliester
- Wymiary: 16 x 24 x 20 cm
- Wymiary opakowania: 21 x 25 x 15 cm
- Waga opakowania: 40 g
Szerokość 15,5
Wysokość 25
Długość 20,5
Waga netto 0,4
Waga brutto 0,5