• CHICCO 00009716000000 Mata edukacyjna Las

Symbol: 782398
198.52
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 5 dni
Cena przesyłki: 5
Kurier DPD Polska 5
Kurier DPD Niemcy 69
Waga 0.15 kg
EAN 8058664104598
Magiczny Las to trójwymiarowe miejsce do spędzenia czasu i rozwojowej zabawy dla Maluszka. Podstawą jest wyściełana miękka mata, dekorowana w leśne motywy, pełna sympatycznych leśnych zwierząt. Jest tam lisek, wiewiórka, szop, ptaszek i żabka.

Nad matą edukacyjną rozpostarte są dwa krzyżujące się łuki, obleczone wzorzystą, przyjemną w dotyku tkaniną. Łuki mają doszyte tekstylne pętelki, na których Maluch ma zawieszone 5 różnych zabawek. Zawieszki (w kształcie żłobionego liścia, w formie wypelnionej kuleczkami obręczy i 3 sympatycznych zwierzątek: ptaszka, szopa i liska) stymulują dziecięce zmysły - dotyku, wzroku i słuchu - i pomagają mu trenować stare i zdobywać nowe umiejętności. Zawieszki można odczepić od łuków i bawić się nimi gdziekolwiek dziecko zechce. Szczególnie ważne jest to ze wględu na funkcje doczepianych zwierzątek, które nie tylko pomagają dziecku w rozwoju, ale też mogą się stać jego pierwszymi przytulankami - przyjaciółmi, które Maluch może chcieć zabrać ze sobą na spacer badź na drzemkę.

Odczepiane zwierzątka kryją w soboe dodatkowe atrakcje: szop jest miękki i przyjemny w dotyku, idealnie spełnia rolę przytulanki, ptaszek ma wszyste lusterko do pierwszych odkryć i obserwacji swojej własnej twarzy Maleństwa oraz lisek, z aż 2 trybami zabawy wzbogaconej o elektroniczne efekty.

Lisek pomoże dziecku w odprężeniu się, uspokoi je klasyczną muzyką i delikatnym, nocnym światłem, a w ciagu dnia zabawi je żywszą muzyką i bardziej wyrazistym światełkiem. Obydwa tryby to łącznie 4- minutowy cykl efektów dźwiękowych.