• CHICCO 08079949550000 Nosidło COMFY FIT CAMOUFLAGE

Symbol: 782405
225.77
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 5 dni
Cena przesyłki: 5
Kurier GLS 5
Waga 0.15 kg
Miękkie jak chusta nosidełko dla dzieci o wadze 3,5kg-15kg. Nosidełko Comfy Fit jest przebadane przez International Institute of Hip Dysplasia.
Bezpieczne, solidne i gotowe do użycia nosidełko. Pomaga wzmocnić więź między matką a dzieckiem.
Nosidełko ComfyFit zostało specjalnie zaprojektowane, aby zapewnić ścisły kontakt fizyczny między mamą a dzieckiem, począwszy od pierwszych dni życia. Dziecko jest tak blisko, że w każdym momencie mama może obdarzyć je całusem, stale czuje ciepło i dotyk mamy, czuje się też przytulone i chronione dzięki wytrzymałej tkaninie. Miękka tkanina jest przyjemna w dotyku i w noszeniu, dokładnie spowija dziecko, dopasowując się do jego ciała, zapewniając idealne, bezpieczne dopasowanie. ComfyFit jest miękki i w pełni dostosowuje się do dziecka tak, jak chusta. Natomiast sposób motania i wiązanie jest łatwy, jak w nosidełku.
Założysz je szybko, w trzech prostych krokach: zawiń pas wokół talii i uformuj je pod pupą dziecka, wspierając właściwe ułożenie nóg i wygięcie kręgosłupa w kształcie literki C.

Nosidełko jest proste do założenia i gotowe do noszenia dzięki swojej konstrukcji ,przypominającej zamotaną chustę
Wystarczy odpowiednio przełożyć gotowe pasy i uformować je pod pupą dziecka
Miękka tkanina jest przyjemna w dotyku i w noszeniu, dokładnie spowija dziecko, dopasowując się do jego ciała, zapewniając idealne, bezpieczne dopasowanie
Dokładnie tak jak w przypadku noszenia dziecka w chuście
Pomaga w prawidłowym ułożeniu nóg dziecka dla optymalnego , anatomicznego rozwoju stawu biodrowego: w pozycji żabki dla najmłodszych dzieci lub z szeroko rozłożonymi nogami i kolanami ustawionymi wysoko (w pozycji M) dla większych dzieci
Zapewnia równomierne wsparcie pleców dziecka utrzymujących kręgosłup w naturalnym wygięciu
Tekstylne etui na nosidełka
Jeśli nosidełko będzie wymagało prania ,nie martw się po prostu wrzuć je do pralki, upierz i wysusz.