• CIUCIUBABKA 100513 Interaktywny stolik/chodzik

Symbol: 780808
296.37
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 5 dni
Cena przesyłki: 5
Kurier DPD Polska 5
Kurier DPD Niemcy 69
Waga 0.15 kg
EAN 5901384723637
Bo dla nas WAŻNE jest by zabawka inspirowala, by bawiła, by szybko się nie nudziła. Co myślicie o tym INERAKTYWNYM CENTRUN AKTYWNOŚCI Niezliczona ilość funkcji. Możliwość używania zabawki w trybie chodzika oraz stolika, wygodny uchwyt do przenoszenia. Wbudowane zabawki światło i dźwięk oraz znikopis gwarantują długie godziny beztroskiej zabawy. Z naszym centrum aktywności Twój MALUSZEK bawi się, uczy i rozwija. Bo dla nas radość i szczęście dziecka jest NAJWAŻNIEJSZE
Wspaniała, zabawka interaktywna. Łączy w sobie funkcję stolika edukacyjnego, chodzika i pchacza. Inspiruje, motywuje, zachęca do zabawy. Dzięki nie dziecko poznaje otaczający go świat jednocześnie rozwija zdolności manualne i motoryczne. Fantastyczny towarzysz naszego maluszka od pierwszych kroczków. Zabawka "rośnie" wraz z dzieckiem i dostosowuje się do jego zmieniających się potrzeb. Zapewnia wiele godzin wspaniałej zabawy.
Innowacyjna konstrukcja zabawki pozwala na szybką jej szybką modyfikację, chodzik dosłownie w kilku ruchach staje sprytnym wielofunkcyjnym stolikiem interaktywnym.
To CENTRUM AKTYWNOŚCI dla dziecka to zabawa kolorami, dźwiękiem. Wyposażone w dwustronny blat z jednej strony wyposażonym w duży znikopis i pieczątki z drugiej zaś w multifunkcyjny świat wesołych zabawek.
BOGACTWO FUNKCJI
? wygodna rączka do trzymania lub przenoszenia,
? blokada kół,
? 4 nogi,
? znikopis z pieczątkami i pisaczkiem magnetycznym,
? obrotowy walec z kuleczkami w środku
? samolocik wydający odgłos lotu
? przesuwany samochodzik
? kierownica
? dźwignia biegów z odgłosami jazdy do przodu i tyłu
? książeczka
? grzechotka
? wyjmowany telefonik
? regulacja głośności
SPECYFIKACJA
Wymiary chodzika:
? wysokość ok. 41,8 cm,
? szerokość ok. 35 cm,
? głębokość ok. 37 cm.
Wymiary opakowania:
? wysokość ok. 34 cm,
? szerokość ok. 48 cm,
? głębokość ok. 34 cm.