• HELPMEDI Katarek Nebucare zestaw do nebulizacji

Symbol: 781969
158.43
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 5 dni
Cena przesyłki: 5
Kurier GLS 5
Waga 0.15 kg
EAN 5907720776466
Zestaw do nebulizacji NebuCare to jedyny na polskim rynku produkt, dzięki któremu kompleksowo zadbasz o drogi oddechowe swojego dziecka. W zestawie znajduje się nebulizator siateczkowy czyli najnowocześniejsze rozwiązanie wśród produktów do nebulizacji oraz 20 ampułek fizjologicznego roztworu soli marki Katarek. Zestaw NebuCare wystarcza aż na 20 dni terapii.

Nebulizator siateczkowo-membranowy NebuCare to urządzenie małe i poręczne, które nie wymaga żadnych dodatkowych kabli. Można go zabrać ze sobą w podróż i jeśli dziecko wymaga inhalacji zrobić ją praktycznie w każdym miejscu. Starsze dzieci mogą samodzielnie inhalować się oglądając np. bajki. Urządzenie działa bezgłośnie, sprawdzi się kiedy inhalujesz dziecko w nocy lub przy dzieciach które źle znoszą wszelkie zabiegi.

Ogromnym atutem nebulizatora NebuCare jest wytwarzanie mikrocząsteczek o wielkości 5 mikrometrów, które precyzyjnie dozują lek do dróg oddechowych. Dzięki temu inhalacje są skuteczniejsze a chory szybciej wraca do zdrowia. Co ważne NebuCare nie powoduje strat leku, cała podana dawka zamieniana jest w mgiełkę, którą inhaluje się dziecko. Urządzenie ma także dwa tryby inhalacji: szybszy i wolniejszy, który można przełączać w zależności od potrzeby.

Nebulizatorem NebuCare można inhalować zarówno w pozycji siedzącej jak również, co ważne przy niemowlaku, w pozycji leżącej. Produkt wyposażony jest w czujnik dzięki któremu działa nieprzerwalnie niezależnie od pozycji położenia maluszka.

Nebulizator siateczkowy NebuCare może być także z powodzeniem używany przez dorosłych. Wyposażony jest w dwa rodzaje maseczek: mniejszą - dla dzieci i większą - dla starszych dzieci i osób dorosłych.

Sól fizjologiczna Katarek stanowiąca część zestawu do nebulizacji NebuCare to roztwór izotoniczy 0,9%NaCl, który nadaje się do nawilżania dróg oddechowych ale także jest podstawą rozcieńczania leków do inhalacji. Poza zabiegiem inhalacji sól fizjologiczna Katarek nadaje się także do zabiegów pielęgnacyjnych: przemywania oczu, uszu, higieny noska, a także przemywania ran.

Zestaw do nebulizacji NebuCare kompleksowo dba o drogi oddechowe przywracając zdrowy oddech.

Główne cechy urządzenia:
NebuCare zestaw do nebulizacji niemowląt i dzieci
One Button system - intuicyjna obsługa jednym przyciskiem
Saving Drug Technology - precyzyjna atomizacja leku bez strat leku używanego do nebulizacji
Wide spectrum use - możliwość używania z całą gamą leków gamą leków (po wcześniejszym zapoznaniu się z ulotką/konsultacją z lekarzem)
2 maseczki: dla dziecka i osoby dorosłej
Szybkie podanie leku - wygoda użycia
Cicha praca - można stosować w nocy a także u dzieci, które boją się zabiegów
Kompaktowe wymiary - łatwo transportować urządzenie
Bezprzewodowe - bez zbędnych i plączących się kabli
Ładowanie za pomocą USB - swoboda korzystania
20 ampułek soli fizjologicznej od marki Katarek